Гвинт високоміцний М30 DIN 912 клас міцності 12.9
Виробництво гвинтів високої міцності М30 виконано за всіма номінальними вимогами еталона DIN 912. Для виробництва використовується сталь 30ХГСА з подальшим обробленням високими температурами. Про це можливе досягнення високоміцного класу 12.9. Цей тип вузькоспеціалізованих гвинтів призначений в основному не для повсякденних потреб. Існує безліч місць, де використання цього роду металовиробів не замінене. В авіабудуванні, суднобудівних станціях, у важкій промисловості, у будівельній тематиці, у рекламній промисловості, пов'язаної з установкою високогабаритних біг бордів, вивісок, рекламних щитів, та в інших областях, де потрібна практично абсолютна міцність конструкцій, цей тип металовиробів незамінний.

Технічні характеристики гвинта М30 DIN 912:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьблення (великий/дрібний) |
- |
2/3.5 мм |
|
Діаметр голівки |
D |
45 мм |
|
Висота голівки |
k |
30 мм |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
22 мм |
|
Довжина різьблення |
b |
72 мм |
Якщо Ви хочете купити гвинти М30 DIN 912 з підвищеним класом міцності 12.9, то зателефонуйте нашому відділу продажів або надішліть повідомлення з цієї сторінки сайту. Кваліфіковані фахівці компанії "Крепсила" проконсультують Вас з усіх питань, а вартість та терміни доставки замовлення по території України будуть мінімальними.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 45 мм |
| Висота головки | 30 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Матеріал виготовлення | якісна сталь легована |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 912 |
- Ціна: від 176 ₴/кг






