Кошик
275 відгуків
Болти високоміцні, нержавіючі, оцинковані
+380 (68) 679-27-77
+380 (93) 491-67-77
+380 (95) 485-50-77

Анкери

 Анкерні болти

Анкер – це особливий вид металовиробів, який використовується переважно при кріпленні навантажених, масоогабаритных відповідальних конструкцій до стін, підлоги і стелі методом розклинення. Саме цей метод дав назву кріплення – в перекладі з англійської «анкер» позначає «якір», тому часто анкерне з'єднання називають якірним.

Принцип роботи анкера

В залежності від будови вироби расклинивающаяся частина може виглядати по-різному, але принцип роботи анкерних болтів та інших металевих виробів подібного роду завжди один і той же: при анкеровке відбувається деформація однієї з частин кріплення, який надійно фіксує елемент в гнізді.

В залежності від типу елемента анкеровка може відбуватися під дією розпірних сил різної природи. Найчастіше це механічний вплив на кріплення, але існують варіант кріплення анкери з допомогою хімічного складу. Такий спосіб особливо хороший для тих випадків, коли використання анкера передбачає його встановлення у пористу або ячеечную поверхню.

В основі якірного методу кріплення лежить властивість матеріалу змінювати під впливом зовнішніх сил свою форму – деформуватися.

При установці на поверхні бази пробурюється відповідне по диметру і глибині отвір, в яке поміщається анкерний болт. Далі слід провести деякий фізичний вплив на елемент: вкрутити руками або забити молотком до необхідного рівня. Різні види анкера розклинювати по-різному. Найчастіше в ході фізичного впливу рухома частина металовироби знаходить на нерухому, що має більший розмір, рассекаясь на кілька частин. Це заповнює простір усередині гнізда і надійно фіксує метиз.

Виходячи з вищесказаного, неважко здогадатися, що основною силою, яка утримує метиз в отворі, є сила тертя. Тому, чим більше на метизе буде шорстких і рифлених ділянок, тим надійніше буде відбуватися фіксація. Багато види анкерів, особливо ті, які розраховані на експлуатацію при великих навантаженнях, володіють додатковими рифленими ділянками.

При установці анкера його монтаж проводиться за годинниковою стрілкою. На різьбовий кінець металовироби накручується гайка, яка і зміцнює даний елемент в нерухомій позиції.

Види анкерів

У нас ви можете купити анкерний болт ціна якого залежить від безлічі факторів: сировину, яке обиралося для виробництва кріплення, спосіб виготовлення, складність конструкції та інше. При уточненні запиту «анкерні болти ціна» слід ознайомитися з тим, які існують види даного металовироби.

Анкерні болти поділяються:

  • за матеріалом виготовлення: з вуглецевої сталі оцинковані та з нержавійки (харчова, молибденка);
  • способом монтажу (забивний, розпірний, хімічний);
  • конструкції: анкери з гайкою, болтом, гаком або кільцем, прямим гаком, клинові анкери та ін. Також залежно від навантаження, що приходить на метиз, анкери поділяються на однораспорные, двухраспорные, рідше – з трьома і більше розпорами.

Узнать о вариантах исполнения, способах установки, особенностях эксплуатации и купить анкер вы можете у менеджеров компании «Крепсила» в режиме реального времени в онлайн-чате или по телефону, указанному на сайте компании.

 

Больше информации о разновидностях информации вы можете узнать прочитав нашу статью: "Анкер однораспорный и двухраспорный: применение"

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner