Гайка М24 DIN 985, ISO 10511 самозажимная
Гайки, вироблені за європейським стандартом DIN 985 або його міжнародному аналогу ISO 10511, мають форму правильного шестикутника з різьбовим отвором. Нейлонова або гумова вставка, що знаходиться над різьбою запобігає самоотвинчивание кріплення під дією вібраційних навантажень.
Гайки DIN 985 виготовляють з таких матеріалів:
- вуглецеві або леговані сталі – кріплення з даних матеріалів після виготовлення піддають загартуванню і відпустці для досягнення класу міцності 8.0 або 10.0. Щоб захистити метизи від впливу агресивних середовищ їх покривають захисним шаром цинку – оцинковують;
- нержавіючі сталі – кріплення з даних сплавів застосовуються в агресивних середовищах, вони не потребують додаткового захисту або покритті. Такі метизи застосовують у хімічній, нафтопереробній, морський або харчової промисловості.

Таблиця характеристик гайки М24 DIN 985, ISO 10511:
|
Характеристики |
Позначення |
Значення (мм) |
||
|
Крок різьби |
P |
великий |
2 |
|
|
дрібний |
3 |
|||
|
Висота різьбової частини |
m |
15 |
||
|
Висота гайки |
h |
max |
24 |
|
|
min |
22.7 |
|||
|
Розмір під ключ |
S |
36 |
||
|
Теоретична маса однієї гайки |
101.6 (р) | |||
Компанія «Крепсила» пропонує широкий вибір гайок ISO 10511 з номінальними діаметрами різьби від М6 до М48. Є величезний склад з готовою продукцією: болти, гвинти, гайки, шпильки, шайби. Виконуємо замовлення в найкоротші терміни. Здійснюємо доставку по всій території України. Наші менеджери нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть оформити замовлення. Будемо раді вашим дзвінкам!




| Основні | |
|---|---|
| Крок різьби | 3 мм |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Покриття | Цинк |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Вага | 0.1016 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Марка стали | 35, 40Х, 12Х18Н10Т, 08Х12Н10Т |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна вуглецева якісна, якісна сталь легована сталь нержавіюча |
| Класи міцності | 8.0, 10.0 |
| Можливе покриття | Гаряче цинкування, гальванічне покриття, без покриття |
| Рекомендовані гвинти | ГОСТ 11738-84, DIN 912 |
| Стандарти | DIN 985, ISO 10511 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933, ГОСТ Р 52644-2006, 22353-77, DIN 6914, ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 7817-80, ГОСТ 3033-79, DIN 444, ГОСТ 7808-70, 7796-70, ГОСТ 7801-81, DIN 607, ГОСТ 4751-73, DIN 580 |
| Рекомендовані шпильки | DIN 975, ГОСТ 22032-76, 22033-76, DIN 938, ГОСТ 22034-76, 22035-76, DIN 939, ГОСТ 22036-76, 22037-76, ГОСТ 22038-76, 22039-76, DIN 835, ГОСТ 22040-76, 22041-76, DIN 940, ГОСТ 22042-76, 22043-76, DIN 976, ГОСТ 9066-75, DIN 2509 |
- Ціна: від 22,70 ₴







