Шайба стопорная многолапчатая Ф20 по DIN 5406
Стопорная шайба DIN 5406 застосовується для закріплення круглої шлицевой гайки DIN 981. Для цього лапки шайби загинають таким чином, щоб вони співпали з шліцами гайки. Таке кріплення забезпечує надійну фіксацію важливих вузлів навіть при підвищених вібраційних навантаженнях.
Аналогічні метизи також виробляються по ГОСТ 11872-89 – відмінність між шайбами гост і дін полягає у кількості та розташуванні лапок.

Розміри многолапчатой шайби Ф20 по DIN 5406 в мм
d1 =20, d2=36, d3=26, e=4, f=18.5, b1=4, s=1.
Реалізуємо многолапчатые шайби DIN 5406 з номінальними діаметрами різьблення від 10 до 105 мм. Також, зв'язавшись з менеджерами компанії, ви зможете замовити практично будь-кріпильний елемент із вуглецевих, нержавіючих сталей або латуні.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Вид шайби | Багатолапчата |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Марка стали | 08кп, 15 |
| Матеріал виготовлення | конструкційна вуглецева якісна сталь |
| Рекомендовані гайки | DIN 981, ГОСТ 11871-88 |
| Стандарти | DIN 5406, ГОСТ 11872-80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8,30 ₴







