Шайба стопорная многолапчатая Ф80 по DIN 5406
Стопорная шайба DIN 5406 застосовується для закріплення круглої шлицевой гайки DIN 981. Для цього лапки шайби загинають таким чином, щоб вони співпали з шліцами гайки. Таке кріплення забезпечує надійну фіксацію важливих вузлів навіть при підвищених вібраційних навантаженнях.
Аналогічні метизи також виробляються по ГОСТ 11872-89 – відмінність між шайбами гост і дін полягає у кількості та розташуванні лапок.

Розміри многолапчатой шайби Ф80 по DIN 5406 в мм
d1=80, d2=112, d3=95, b1=8, e=10, f=76.5, s=1.75.
Реалізуємо многолапчатые шайби DIN 5406 з номінальними діаметрами різьблення від 10 до 105 мм. Також, зв'язавшись з менеджерами компанії, ви зможете замовити практично будь-кріпильний елемент із вуглецевих, нержавіючих сталей або латуні.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал шайби | Сталь |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Товщина шайби | 1.75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Метрична різьба, М | 80 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вид шайби | Багатолапчата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Марка стали | 08кп, 15 |
| Матеріал виготовлення | конструкційна вуглецева якісна сталь |
| Рекомендовані гайки | DIN 981, ГОСТ 11871-88 |
| Стандарти | DIN 5406, ГОСТ 11872-80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 48,46 ₴







