ГОСТ 7805-70 8.8 Болт шестигранний з повним різьбленням М6
ГОСТ 7805-70 8.8 Болт під шестигранник з повним різьбленням М6
Болт М6 ГОСТ 7805-70 міцністю 8.8 виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі. При умовах застосування деталі в несприятливих умовах можливе нанесення цинкового покриття. Кріплення даного виду має застосування в машинобудуванні та в з'єднаннях з високим навантаженням.
Креслення болта ГОСТ 7805-70

Основні технічні характеристики болта М6 ГОСТ 7805-70 (мм):
|
Номінальний діаметр різьблення |
М6 |
|
Діаметр описаного кола |
11,05 |
|
Висота голівки |
4 |
|
Розмір під ключ |
10 |
Компанія «Крепсила» – виробник і постачальник високоякісних кріплень. Замовлення можна оформити через онлайн-повідомлення або замовивши «зворотний дзвінок» від нашого менеджера. Кожен виріб проходить перевірку у відділі технічного контролю, після чого відправляється по Україні в найкоротші терміни. Для постійних клієнтів і оптових замовлень діє програма лояльності зі знижками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Діаметр головки | 4 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Вага, кг | 0.00342 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 160 ₴/кг










