ГОСТ 7805-70 8.8 Болт шестигранний з повним різьбленням М22
ГОСТ 7805-70 8.8 Болт під шестигранник з повним різьбленням М22
Високоміцний шестигранний болт М22 ГОСТ 7805-70 виготовляється з якісної вуглецевої сталі маркуванням 35. Покриття виробництвом не передбачено, але виготовляються на замовлення та оцинковані болти.
Використовується під ключ або з електроприладами, що мають шестигранну насадку. Призначений для конструювання машин, будівництва і з'єднання деталей, витримує великі навантаження.
Креслення болта ГОСТ 7805-70

Основні технічні характеристики болта М22 ГОСТ 7805-70 (мм):
|
Номінальний діаметр різьблення |
М22 |
|
Діаметр описаного кола |
37,3 |
|
Висота голівки |
14 |
|
Розмір під ключ |
34 |
Купити болти ГОСТ 7805-70 класу міцності 8.8 разом з супутніми товарами ви можете на нашому сайті компанії «Крепсила» оптом і в роздріб за цінами виробника і з доставкою по всій Україні в обумовлені терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Вага, кг | 0.19253 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 160 ₴/кг










