DIN 15237 Болт оцинкований норійний М8
Норійний оцинкований болт М8 німецького стандарту DIN 15237 ще називають ковшовим або елеваторним. Таку назву деталі DIN 15237 отримали через сферу їх застосування, а саме – в норійній установці для фіксації ковшів до стрічки конвеєра.
Дані вироби крім назви мають ще й відмінні особливості в конструкції. Потайна голівка з боку стрижня має вигляд півсфери та 2 зубці. Додаткове оцинкування норійних болтів М8 захищає кріплення від впливу зовнішніх факторів.
Конструкція болта DIN 15237

Технічні характеристики болта М8 DIN 15237 (мм):
|
Номінальний діаметр різьблення, d |
M8 |
|
Діаметр голівки, d3 |
28 |
|
Відстань між шипами, a |
20 |
|
Висота кромки, макс., c |
1 |
|
Висота шипа, g |
5 |
|
Висота голівки, k |
3,5 |
|
Довжина болта, l |
25/30/35/40 |
|
Довжина різьбової частини, b |
15/18/18/20 |
Компанія «Крепсила» пропонує широкий вибір норійних болтів DIN 15237 власного виробництва за низькими цінами. Кріплення перед реалізацією проходить всілякі перевірки і має відповідні документи. Продукцію доставляємо в усі регіони України в обумовлені терміни! Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З потайною голівкою і вусом |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 28 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 15237 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина різьби | неповна |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 555, DIN 934, самостопорящиеся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, ГОСТ Р ІСО 4161-2013, DIN 6923 |
| Рекомендовані шайби | косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, DIN 435, плоскі ГОСТ 11371-78, DIN 125, квадратні DIN 436, кузовна ГОСТ 6958-78, DIN 9021, гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, DIN 7980 |
| Вага, кг | 0.0388 |
- Ціна: від 15 ₴










