Шестигранний болт М20 DIN 933 класу міцності 12.9
Статус високоміцного кріплення болтів М20 DIN 933 надає спеціальна термічна обробка, якій піддається цей металовиріб. Болти класу міцності 12.9 витримують будь-які статистичні і динамічні навантаження, тому ідеально підходять для будови відповідальних конструкцій і споруд.
Покриває стрижневу частину болта М20 DIN 933 повна різьба. А завдяки тому, що кріплення виготовлене з якісної конструкційної сталі 30ХГСА, на ці болти можуть бути надані колосальні навантаження. І якщо Ви в пошуку кріплення, яке можна було б використовувати в будь-яких екстремальних умовах – цей металовиріб перед Вами.
Технічні характеристики болти М20
Діаметр різьби М20
Вид різьблення повне
Форма болта шестигранна
Матеріал сталь, клас міцності 12.9
Покриття без покриття
Стандарт DIN 933
Крок різьби, P – 2,5
K (висота голівки) – 12,5
S ном (розмір під ключ) – 30
Довжина болта від 20 до 300 мм
Отримати більш детальну консультацію щодо вибору високоміцного кріплення Ви можете, зв'язавшись з фахівцями компанії Крепсила.



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Висота головки | 12.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина болта | 20-300 мм |
| Довжина різьби | повна |
| Марка стали | 30ХГСА |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна легована |
| Клас точності | А |
- Ціна: від 135 ₴






