DIN 936 Гайка шестигранна низька оцинкована М12
Гайка М12 низька DIN 936 оцинкована призначена для створення перешкоди відгвинчуванню сполучених шестигранних гайок нормальної висоти.
Кріплення виконане з вуглецевої сталі, а також покрите цинковим шаром, що робить його корозійностійким виробом. Найчастіше працює в комплекті з іншими різьбовими деталями, такими як болти або гвинти.
Конструкція гайки DIN 936

Таблиця характеристик низької гайки М12 DIN 936 (мм):
|
Діаметр |
d |
12 |
|
Крок різьби |
P |
1.75 |
|
Розмір під ключ |
s |
18,67-19 |
|
Висота |
m |
7 |
Наша компанія «Крепсила» пропонує гайки DIN936 та інші вироби, які виробляються з безлічі матеріалів, таких як сталь, нержавіюча сталь, латунь. Тільки у нас ви зможете знайти величезну кількість готової кріпильної продукції або виготовити деталі на замовлення за вашим кресленням. Доставка в будь-який регіон України в максимально короткі терміни. Діє система знижок постійним клієнтам. Телефонуйте і замовляйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Низька |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Висота | 7 мм |
| Розмір під ключ | 18.67 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Стандарт | DIN 936 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933, ГОСТ Р 52644-2006, 22353-77, DIN 6914, ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 7817-80, ГОСТ 3033-79, DIN 444, ГОСТ 7808-70, 7796-70, ГОСТ 7801-81, DIN 607, ГОСТ 4751-73, DIN 580 |
| Рекомендовані шпильки | DIN 975, ГОСТ 22032-76, 22033-76, DIN 938, ГОСТ 22034-76, 22035-76, DIN 939, ГОСТ 22036-76, 22037-76, ГОСТ 22038-76, 22039-76, DIN 835, ГОСТ 22040-76, 22041-76, DIN 940, ГОСТ 22042-76, 22043-76, DIN 976, ГОСТ 9066-75, DIN 2509 |
| Вага | 0.00876 |
- Ціна: від 2,80 ₴










