Шестигранний Болт М72 DIN 933 міцністю 10.9
Болти будівельні підвищеної міцності класу 10.9 ідеально підходять для монтажу навантажених споруд. Кріплення М72 стандарту DIN 933 з повною різьбою, яке можна вибрати з оцинкованим покриттям або без покриття.
Болт зі стандартною шестигранною голівкою класу міцності 10.9 дозволяє не використовувати зварювання на стиках скріплюваних частин, а так само забезпечують простоту вилучення у випадку, якщо необхідно провести ремонт конструкцій.
Металовироби високої міцності з такими особливостями:
- болти зі сталі 40Х відповідного класу міцності широко застосовуються в машинобудівній та інших галузях;
- кріплення ідеально сумісне з гайками і шайбами такого ж діаметру;
- болти М72 DIN 933 класу міцності 10.9 не вимагають частої заміни, надійні в будь-яких умовах використання.

Технічні характеристики болта М72:
|
Крок різьби, P |
6 (мм) |
|
Номінальний діаметр різьби d |
72 (мм) |
|
Діаметр описаного кола, e |
116,16 (мм) |
|
Висота голівки, k |
45 (мм) |
|
Розмір під ключ S |
105 (мм) |
|
Довжина болта, l |
200-400 (мм) |
Купити високої міцності машинобудівне кріплення для всіляких будівельних цілей, сьогодні можна в компанії «Крепсила» за недорогою ціною.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Матеріал болта | Сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Крок різьби | 6 мм |
| Висота головки | 45 мм |
| Розмір під ключ | 105 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина болта | 200-400 мм |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Марка стали | 40Х |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна легована |
| Клас точності | А |
| Стандарти | DIN 933 |
| Форма болта | з шестигранною головкою |
| Покриття | Гаряче цинкування, гальванічне покриття, без покриття |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина різьби | від 156 мм |
| Номінальний діаметр різьби | 72 |
| Діаметр описаного кола | 116.16 мм |
- Ціна: від 112 ₴






