DIN 439 Гайка низька шестигранна М12 оцинкована
Гайка М12 низька DIN 439 оцинкована зазвичай застосовується для запобігання відгвинчуванню сполучених гайок нормальної висоти.
Кріпильний елемент виконаний з вуглецевої сталі і оброблений шаром цинку, який робить кріплення стійким до вологого середовища і запобігає появі корозії.
Конструкція гайки DIN 439

Характеристики низької гайки М12 DIN 439 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр, d |
12 |
|
Висота, m |
7 |
|
Розмір під ключ s |
19 |
Компанія «Крепсила» займається виробництвом і продажем низьких гайок та інших металевих виробів. У нас ви зможете знайти величезну кількість готової кріпильної продукції або замовити виріб за вашим кресленням. Відправимо в будь-яке місто України. Знижки постійним клієнтам. Телефонуйте і купуйте нашу продукцію високої якості!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Низька |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Висота | 7 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Стандарт | DIN 439 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933, ГОСТ Р 52644-2006, 22353-77, DIN 6914, ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 7817-80, ГОСТ 3033-79, DIN 444, ГОСТ 7808-70, 7796-70, ГОСТ 7801-81, DIN 607, ГОСТ 4751-73, DIN 580 |
| Рекомендовані шпильки | DIN 975, ГОСТ 22032-76, 22033-76, DIN 938, ГОСТ 22034-76, 22035-76, DIN 939, ГОСТ 22036-76, 22037-76, ГОСТ 22038-76, 22039-76, DIN 835, ГОСТ 22040-76, 22041-76, DIN 940, ГОСТ 22042-76, 22043-76, DIN 976, ГОСТ 9066-75, DIN 2509 |
| Вага, кг | 0.00876 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2,80 ₴










