Гвинт високоміцний М4 DIN 912 клас міцності 8.8
Гвинти відомі людству вже дуже давно. Сфери їх застосування настільки різняться, що складно навіть припустити можливу кількість. Відповідно кількість видів і форм даного конструктивного елемента теж дуже велика. Гвинтові з'єднання застосовують у автомобілебудуванні, на суднобудівних верфях, у важкій промисловості, та інших зовсім різних за специфікою місцях. Можливо, одним з найпопулярніших місць, де застосовують даний тип гвинтів М4 це виробництво меблів, так як одним з кращих способів кріплення фурнітури є саме даний вид металовиробів. Високоміцні гвинти створені щоб витримувати колосальні навантаження.

Технічні характеристики гвинти М4 DIN 912:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (крупний / мілкий) |
- |
0.7/- мм |
|
Діаметр голівки |
D |
7 мм |
|
Висота голівки |
k |
4 мм |
|
Розмір внутрішнього шестикутника під ключ |
s |
3 мм |
|
Довжина різьби |
b |
20 мм |
Якщо Ви хочете купити гвинти М4 DIN 912 з підвищеним класом міцності 8.8, то зателефонуйте нашому відділу продажів або надішліть повідомлення з цієї сторінки сайту. Кваліфіковані фахівці компанії "Крепсила" проконсультують Вас з усіх питань, а вартість та терміни доставки замовлення по території України будуть мінімальними.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Клас міцності | 8.8 |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина болта | 10-50 мм |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Матеріал виготовлення | сталь вуглецева якісна |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 912 |
- Ціна: від 250 ₴/кг







