Гвинт високоміцний М27 DIN 912 клас міцності 8.8
Технологічний процес виготовлення гвинтів підвищеної міцності М27 повністю відповідає номінальним значенням європейського стандарту DIN 912. Даний вид гвинтових кріплень часто використовується в завданнях, де не можна змінити форму готового вироба у зв'язку з естетичною потребою або функціональними потребами. Голівка такого гвинта не підноситься над площиною деталі або виступає зовсім не значно, що в свою чергу ніяк не впливає на кінцевий функціонал вироба. Якщо розглядати це питання з погляду меблевої промисловості, існує ряд рішень естетичного маскування, завдяки яким гвинт стає взагалі видно, або навпаки дизайнерськими рішеннями підкреслюється його наявність.

Технічні характеристики гвинта М27 DIN 912:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьблення (великий/дрібний) |
- |
2/3 мм |
|
Діаметр голівки |
D |
40 мм |
|
Висота голівки |
k |
27 мм |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
19 мм |
|
Довжина різьблення |
b |
66 мм |
Якщо Ви хочете купити гвинти М27 DIN 912 з підвищеним класом міцності 8.8, то зателефонуйте нашому відділу продажів або надішліть повідомлення з цієї сторінки сайту. Кваліфіковані фахівці компанії "Крепсила" проконсультують Вас з усіх питань, а вартість та терміни доставки замовлення по території України будуть мінімальними.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Клас міцності | 8.8 |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 40 мм |
| Висота головки | 27 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина болта | 50-200мм |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Матеріал виготовлення | сталь вуглецева якісна |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 912 |
- Ціна: від 156,80 ₴






