Гвинт високоміцний М12 DIN 912 клас міцності 10.9
Високоміцні гвинти М12 мають шестикутне заглиблення для зручності монтажу та клас міцності 10.9. Таке конструкційне рішення забезпечує відмінну якість затягування. Безперечним плюсом є можливість збирати кріплення за допомогою додаткових автоматичних інструментів, таких як пневматичні, гідравлічне та електричне обладнання. У таких випадках сила затягування буде іншою, ніж під час використання ручного обладнання, такого як ключі шестигранники або біти. Далеко не останнє місце в універсальності та практичності даного класу гвинтів займає швидкість роботи з ними. Ця характеристика суттєво якісно впливає на вибір. Гвинти М12 DIN 912 часто використовують у виробництвах.

Технічні характеристики гвинта М12 DIN 912:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьблення (великий/дрібний) |
- |
1,25/1,75 мм |
|
Діаметр голівки |
D |
18 мм |
|
Висота голівки |
k |
12 мм |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
10 мм |
|
Довжина різьблення |
b |
36 мм |
Якщо Ви хочете купити гвинти М12 DIN 912 з підвищеним класом міцності 10.9, то зателефонуйте нашому відділу продажів або надішліть повідомлення з цієї сторінки сайту. Кваліфіковані фахівці компанії "Крепсила" проконсультують Вас з усіх питань, а вартість та терміни доставки замовлення по території України будуть мінімальними.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Матеріал виготовлення | якісна сталь легована |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 912 |
- Ціна: від 91 ₴/кг






