Гвинт високоміцний М5 DIN 912 клас міцності 12.9
Гвинти високої міцності дуже поширені на сучасному ринку металовиробів. Мається на увазі використання, як для зміцнення складових частин приладів, так і що б підвищити надійність і міцність всієї конструкції. Загальнодоступно, що сфери, які не обходяться без гвинтових кріплений, не поширені в силу унікальності та специфічності конструкцій. У всіх інших випадках, самим надійним способом кріплення найчастіше служить всіма прийнятий гвинт, а точніше клас різьбових металовиробів. Якщо врахувати те, що існують різноманітні види міцнісних якісних характеристик, сфер застосування стає безліч.

Технічні характеристики гвинти М5 DIN 912:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (крупний / мілкий) |
- |
0.8/- мм |
|
Діаметр голівки |
D |
8.5 мм |
|
Висота голівки |
k |
5 мм |
|
Розмір внутрішнього шестикутника під ключ |
s |
4 мм |
|
Довжина різьби |
b |
22 мм |
Якщо Ви хочете купити гвинти М5 DIN 912 з підвищеним класом міцності 12.9, зателефонуйте по телефону нашого відділу продажів або надішліть повідомлення з цієї сторінки сайту. Кваліфіковані фахівці компанії "Крепсила" проконсультують Вас з усіх питань, а вартість і терміни доставки замовлення по території України будуть мінімальними.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Матеріал виготовлення | якісна сталь легована |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 912 |
- Ціна: від 152 ₴/кг






