Гвинт високоміцний М14 DIN 7991 клас міцності 10.9
Всі сфери застосування гвинтів перерахувати не можливо. Машинобудування, де дуже часто доводиться з'єднувати деталі, які виконані з листового металу, складання різноманітних приладів, де важливим чинником у правильності роботи є регульована притискна сила скріплень, побутова тематика, в якій з однаковою ймовірністю металовироби можуть служити абсолютно варіативних ситуаціях. Все вищевказане підтверджує широке застосування такого класу сполук, як гвинтове.
Компанія Крепсила випускає металовироби М14 з прихованими голівками і виїмкою у формі шестикутника, що б в повній мірі забезпечити правильність вибору металовиробів.

Технічні характеристики гвинта М14 DIN 7991:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
- |
2 мм |
|
Діаметр голівки |
D |
30.88 мм |
|
Висота голівки |
k |
8.4 мм |
|
Розмір внутрішнього шестикутника під ключ |
s |
10 мм |
|
Довжина різьби |
b |
34 мм |
Якщо Ви хочете купити гвинти М14 DIN 7991 з підвищеним класом міцності 10.9, зателефонуйте по телефону нашого відділу продажів або надішліть повідомлення з цієї сторінки сайту. Кваліфіковані фахівці компанії "Крепсила" проконсультують Вас з усіх питань, а вартість і терміни доставки замовлення по території України будуть мінімальними.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 30.88 мм |
| Висота головки | 8.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Матеріал виготовлення | якісна сталь легована |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 7991 |
- Ціна: від 113 ₴/кг






