Шестигранна гайка M2 DIN 934 клас міцності 8.0
Шестигранна гайка М2 DIN 934 відноситься до високоміцного кріплення, клас міцності якого становить 8.0. Дуже популярна і поширена у використанні. Застосовується для монтажу металоконструкцій. Використовується в таких галузях як будівництво, машинобудування, народне господарство. Такі гайки виготовляють з вуглецевої сталі марки 35. Це забезпечує високу міцність з'єднання, що дає можливість багаторазово використовувати в збиранні і розбиранні, що в процесі не впливає на геометрію гайок.
Головне завдання цього кріплення забезпечити міцність з'єднання і не допускати його ослаблення під час сильних навантажень. Готовий виріб може бути виконано з оцинкованим покриттям, може бути і без нього. Оцинковане покриття збільшує строк експлуатації кріплення, так як має більшу стійкість до корозії.

Технічні характеристики, мм:.
|
Характеристики |
Позначення |
Значення (в мм) |
|
|
Внутрішній діаметр різьби |
Великий |
P |
0,4 |
| Дрібний | - | ||
|
Крок різьби |
Мін. |
da |
2 |
| Макс. | 2,3 | ||
|
Висота гайки |
M |
1,6 |
|
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
4,32 |
|
|
Розмір під ключ |
S |
5,2 |
|
|
Вага 1000 шт. |
0,142 | ||
Наша компанія є провідною по виготовленню та постачанню кріплень на ринку України. Ми робимо тільки високоякісний сертифікований продукт на який даємо гарантію 36 міс. Ми швидко приймемо Ваше замовлення і доставимо його самим зручним способом для Вас! Кваліфіковані фахівці компанії «Крепсила» проконсультують Вас з усіх питань.



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна висока |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8 |
| Висота | 1.6 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Крепсила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Марка стали | 35 |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна вуглецева якісна |
| Рекомендовані шпильки | DIN 975, ГОСТ 22032-76, 22033-76, DIN 938, ГОСТ 22034-76, 22035-76, DIN 939, ГОСТ 22036-76, 22037-76, ГОСТ 22038-76, 22039-76, DIN 835, ГОСТ 22040-76, 22041-76, DIN 940, ГОСТ 22042-76, 22043-76, DIN 976, ГОСТ 9066-75, DIN 2509 |
| Рекомендовані гвинти | ГОСТ 11738-84, DIN 912 |
| Можливе покриття | Гаряче цинкування, без покриття |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933, ГОСТ Р 52644-2006, 22353-77, DIN 6914, ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 7817-80, ГОСТ 3033-79, DIN 444, ГОСТ 7808-70, 7796-70, ГОСТ 7801-81, DIN 607, ГОСТ 4751-73, DIN 580 |
- Ціна: від 0,14 ₴






