DIN 937 Гайка корончаста низька оцинкована M36
Для коректної роботи не завжди достатньо використання стандартних гайок. Часті відгвинчування через коливання призводять до ламання обладнання та позаштатних ситуацій.
У таких випадках розумно використовувати корончасті оцинковані гайки М36 стандарту DIN 937. Виготовляються вони з якісної вуглецевої сталі та проходять подальше оцинкування з метою захисту від корозії та тривалого експлуатаційного терміну, особливо в сирому середовищі.
Схема гайки DIN 937

Характеристики гайки М36 DIN 937 (мм):
|
Номінальний діаметр різьблення, d |
36 |
|
|
Крок різьби |
Великий |
4 |
|
Дрібний |
3 |
|
|
Розмір «під ключ», S |
55 |
|
|
Висота, h |
20 |
|
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f і коронки m |
13 |
|
|
dw, не менше |
51,1 |
|
|
Діаметр описаного кола, е, не менше |
60,8 |
|
|
Діаметр фаски, da |
Не менше |
36 |
|
Не більше |
38,9 |
|
|
Діаметр коронки, D |
50 |
|
Компанія «Крепсила» має в наявності корончасті оцинковані гайки стандарту DIN 937 різних розмірів за низькою ціною. Ми завжди готові прийняти ваш телефонний дзвінок або повідомлення і відповісти на всі питання, що цікавлять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна корончата |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 60.8 мм |
| Висота | 20 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Стандарти | DIN 937 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933, ГОСТ Р 52644-2006, 22353-77, DIN 6914, ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 7817-80, ГОСТ 3033-79, DIN 444, ГОСТ 7808-70, 7796-70, ГОСТ 7801-81, DIN 607, ГОСТ 4751-73, DIN 580 |
| Рекомендовані шпильки | DIN 975, ГОСТ 22032-76, 22033-76, DIN 938, ГОСТ 22034-76, 22035-76, DIN 939, ГОСТ 22036-76, 22037-76, ГОСТ 22038-76, 22039-76, DIN 835, ГОСТ 22040-76, 22041-76, DIN 940, ГОСТ 22042-76, 22043-76, DIN 976, ГОСТ 9066-75, DIN 2509 |
| Вага, кг | 0.24887 |
- Ціна: від 108 ₴










