DIN 912 8.8 Цинк Гвинт із циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником М14
DIN 912 8.8 Гвинт із циліндричною голівкою під шестигранник оцинкований М14
Під час встановлення оцинкованих гвинтів М14 стандарту DIN 912 слід уважно дотримуватися пропорційних розмірів діаметрів гвинта та отвору, в який він буде встановлений. Сам процес встановлення максимально простий і складається він із загвинчування і затягування.
Гвинти цього типу мають клас міцності 8.8, що забезпечує їхню високу стійкість до навантажень і робить придатними для відповідальних з'єднань. Під час монтажу використовується звичайний шестигранний ключ, який слід вставити в шліц і провертати за годинниковою стрілкою до утворення щільного зчеплення гвинта з отвором деталі.
Креслення гвинта DIN 912

Таблиця основних характеристик гвинта М14 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр різьблення |
М14 |
|
|
Крок різьби |
2 |
|
|
Довжина різьблення гвинта, max. |
40 |
|
|
Діаметр голівки гвинта |
21 |
|
|
Висота голівки гвинта |
14 |
|
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
12 |
|
|
Довжина гвинта |
min |
20 |
|
max |
320 |
|
Компанія «Крепсила» пропонує вам купити оцинковані гвинти DIN 912 різних розмірів за максимально вигідною ціною. Ви завжди можете звернутися до нас за будь-яким із зазначених на сайті номерів телефонів нашого відділу продажів або написати повідомлення онлайн менеджеру прямо з цієї сторінки. Ми також гарантуємо швидку доставку нашої продукції по всій Україні. Гарантія якості на кріплення - 36 місяців з моменту придбання. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Без фаски |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 21 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Додаткові характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Вага | 0.0469 |
- Ціна: 14 ₴










