Гвинт М5 ISO 7379 призонний під шестигранник
Гвинти М5 ISO 7379 відіграють роль кріпильного та стопорного елемента одночасно. Маючи цілу низку переваг, робить ці кріплення незамінними в тих з'єднаннях, у яких потрібно зробити вкрай надійне, щільне, не схильне до зсувів з'єднання, що працює під сильним навантаженням. Крім того, такі гвинти повністю утоплюються в базовій поверхні та не перешкоджають роботі сусідніх вузлів.
Конструкція гвинта ISO 7379

Технічні характеристики
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр стрижня, мм |
ds |
6 |
|
Номінальний діаметр метричної різі, мм |
d |
М5 |
|
Діаметр головки, мм |
dk |
10 |
|
Довжина нарізної частини |
b |
9.25 – 9.75 |
|
Висота головки, мм |
k |
4.5 |
|
Розмір під ключ, мм |
s |
3 |
У компанії «Крессліпля» ви зможете купити гвинти ISO 7379 без переплат за ціною від виробника. Ми створюємо тільки надійні елементи, використовуючи якісні матеріали та залучаючи сили кваліфікованих працівників. Звертайтеся в нашу компанію, ви зможете отримати:
- Вежову та детальну консультацію.
- Оперативне оформлення заявки.
- Швидку доставку в будь-яке місто України.
- Гарантію — 36 місяців.



| Основні | |
|---|---|
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Висота головки | 4.5 мм |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Форма кінця гвинта | Ступінчастий |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Стандарт | ISO 7379, DIN 9841, ГОСТ 28962-91 |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Номінальний діаметр різьби | 5 |
| Марка стали | 30ХГСА |
| Довжина різьбової частини гвинта | 10 - 40 мм |
| Матеріал виготовлення | легована сталь якісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | гаряче цинкування, гальванічне покриття, без покриття |
| Тип гвинта | Призонный |
- Ціна: від 140 ₴/кг






