DIN 127 Шайба пружинна оцинкована Ф4
Дані пружинні шайби стандарту DIN 127 проходять обов'язкову якісну обробку цинком. Головною перевагою оцинкованого кріплення над виробами без покриття є значно більший за тривалістю експлуатаційний термін.
Дана властивість обумовлена здатністю цинку протистояти появі та розвитку корозії. Оцинковані шайби надійно захищені від будь-яких погодних умов і різких перепадів температури, а також зберігають більш естетичний зовнішній вигляд.
Схема оцинкованої пружинної шайби DIN 127

Таблиця характеристик пружинної шайби Ф4 DIN 127 (мм):
|
Номінальний діаметр різьблення, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, S |
Висота, h тип А |
Висота, h тип В |
|
М4 |
4.1 | 7.6 |
0.9 |
2.1 |
1.8 |
Швидко і комфортно купити пружинні оцинковані шайби DIN 127 будь-яких необхідних розмірів за найнижчою ціною ви можете, написавши повідомлення онлайн-менеджеру або просто зателефонувавши за будь-яким із вказаних номерів телефонів нашої компанії «Крепсила». Кваліфіковані фахівці завжди готові відповісти на будь-які питання щодо характеристик наших товарів, цінової політики та термінів доставки.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 4.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 7.6 мм |
| Товщина шайби | 0.9 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Стандарти | DIN 127 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933, ГОСТ Р 52644-2006, 22353-77, DIN 6914, ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 7817-80, ГОСТ 3033-79, DIN 444, ГОСТ 7808-70, 7796-70, ГОСТ 7801-81, DIN 607, ГОСТ 4751-73, DIN 580 |
| Рекомендовані гвинти | ГОСТ 11738-84, DIN 912 |
| Рекомендовані шпильки | DIN 975, ГОСТ 22032-76, 22033-76, DIN 938, ГОСТ 22034-76, 22035-76, DIN 939, ГОСТ 22036-76, 22037-76, ГОСТ 22038-76, 22039-76, DIN 835, ГОСТ 22040-76, 22041-76, DIN 940, ГОСТ 22042-76, 22043-76, DIN 976, ГОСТ 9066-75, DIN 2509 |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ 5915-70, 5927-70, DIN 934, ГОСТ 5916-70, DIN 439, 936, ГОСТ 5918-73, 5932-73, DIN 935, ГОСТ 15521-70, ГОСТ Р 52645-2006, DIN 6915 |
- Ціна: 120 ₴/кг










