DIN 981 Гайка шліцьова кругла оцинкована М35
Оцинковані кріпильні гайки М35 DIN 981 іменуються шліцьовими за те, що мають відповідні прорізи, які допомагають організовувати шліцьове з'єднання спільно з багатолапчастими шайбами DIN 5106 і виробами іншого типу.
Встановлення кріплення відбувається безпосередньо на циліндричну поверхню, наприклад, вал якогось елемента, на якому присутнє різьблення. Параметри різьби (її крок і клас точності) ви можете вибрати в момент формування замовлення.
Конструкція гайки DIN 981

Таблиця основних параметрів гайки М35 DIN 981 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
Р |
1,5 |
|
Зовнішній діаметр гайки |
D |
52 |
|
Висота гайки |
m |
8 |
|
Ширина паза |
b |
5 |
|
Глибина паза під ключ |
h |
2 |
|
Кількість шліць |
n |
4 |
Звертайтеся в компанію «Крепсила», щоб купити оцинковані гайки DIN 981 і супутнє їм кріплення за найрозумнішою вартістю. Ми здійснюємо відправлення замовлень у будь-який населений пункт України, а також надаємо кваліфіковану консультацію та вигідні партнерські умови для довгострокового співробітництва з нашими клієнтами. Замовити оптом оцинковані гайки будь-якого типу і розміру ви можете прямо у нас на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.
«Крепсила» – це завжди зручні та вигідні рішення для будь-яких будівельних і виробничих завдань!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Кругла шліцьова |
| Метрична різьба, М | 35 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 44 мм |
| Вага | 0.063 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 981 |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 42 ₴










