Шайба Ф16 DIN 6340 для затискних пристосувань посилена
Шайби посилені Ф16 DIN 6340 для затискних пристосувань (пресів, силових машин тощо) використовуються як кріпильного елемента, що захищає сайт від ослаблення і появи ознак деформації базової поверхні. Шайба виробляється з вуглецевої, легованої або нержавіючої сталі. У перших двох випадках вибираються покращувані марки сталі, що дозволяють здійснювати загартування вироби. Метиз може бути оцинкований і після цього використаний в сирій середовищі.
Конструкція шайби DIN 6340

Основні характеристики шайби DIN 6340
|
Номінальний діаметр шайби |
dnom |
17 |
|
Номінальний діаметр різьби стрижневого металовироби |
- |
М16 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
17 |
|
Зовнішній діаметр шайби |
d2 |
45 |
|
Висота шайби |
s |
6 |
У компанії «Крепсила» ви можете придбати будь-яке вид кріплень за низькою ціною. Ми пропонуємо наступні умови співпраці:
- Телефонуйте нам для отримання професійної консультації.
- У «Крепсиле» діють знижки для великих оптовиків та вигідні умови для довготривалої співпраці.
- У нас ви можете купити плоскі шайби DIN 6340 за вигідною вартості.
- Надаємо повний комплект документів і відправляємо кріплення в будь-який населений пункт України.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | без покриття, цинк |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 14,10 ₴






