Шайба Ф24 DIN 6340 для затискних пристосувань посилена
Використання такого кріпильного елемента як шайба Ф24 DIN 6340 для затискних пристосувань сприяє розширенню зони тиску та захисту сайту від ослаблення і деформації. Шайба проводиться у формі сталевого диска класу точності А, на поверхні якого може знаходитися цинкове покриття (якщо виготовлення відбувалося з вуглецевої або легованої сталі). При необхідності можливе створення даного елемента з нержавійки, в тому числі кислотостійкої.
Конструкція шайби DIN 6340

Основні характеристики шайби DIN 6340
|
Номінальний діаметр шайби |
dnom |
25 |
|
Номінальний діаметр різьби стрижневого металовироби |
- |
М24 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
25 |
|
Зовнішній діаметр шайби |
d2 |
60 |
|
Висота шайби |
s |
8 |
У компанії «Крепсила» ви можете придбати будь-яке вид кріплень за низькою ціною. Ми пропонуємо наступні умови співпраці:
- Телефонуйте нам для отримання професійної консультації.
- У «Крепсиле» діють знижки для великих оптовиків та вигідні умови для довготривалої співпраці.
- У нас ви можете купити плоскі шайби DIN 6340 за вигідною вартості.
- Надаємо повний комплект документів і відправляємо кріплення в будь-який населений пункт України.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | без покриття, цинк |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 32,80 ₴






