Сталь шпонкова 14х14х1000 DIN 6880
Сталь шпонкова 14х14х1000 DIN 6880 має високий квалітет точності та називається каліброваним металопрокатом. Якщо виготовлення аналогічного виробу відбувається на підставі ГОСТ 8787-68, то воно отримує стандартну назву сталь чистотягнута для виробництва шпонок.
Оскільки дані елементи (шпонки) експлуатуються при високих навантаженнях, для їх створення вибирається сталь марки 45 – поліпшена вуглецева з високими експлуатаційними характеристиками.
Шпонкова сталь DIN 6880

Параметри шпонкової сталі 14х14х1000 DIN 6880 (мм):
|
Позначення |
14х14 |
|
Ширина |
14 |
|
Висота |
14 |
Компанія «Крепсила» займається виробництвом і постачанням промислового та будівельного кріплення оптовикам з усієї України. У нас можна вигідно купити шпонковий матеріал DIN 6880 нержавіючий або з вуглецевої сталі та виготовити якісні шпонки будь-якого виду і форми для роботи при навантаженнях та інших несприятливих зовнішніх факторах. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якості товару, що купуєте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крепсила |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Пруток |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал кола (прутка) | Сталь |
| Марка стали | Ст.45, неіржавка сталь А4 |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні атрибути | |
| Поперечний переріз | Квадратне |
| Висота перерізу | 14 мм |
| Ширина перерізу | 14 мм |
| Стандарт | DIN 6880, EN 10278, ГОСТ 8787-68 |
| Вага, кг | 1.53 |
- Ціна: від 827 ₴










